Logo Giles projektai baltas

alfaterma.lt - šildymo ir vėdinimo sistemų elektroninė parduotuvėalfaterma.lt - šildymo ir vėdinimo sistemų elektroninė parduotuvė, kurioje galite rasti ne tik platų asortimentą grindiniam, elektriniam šildymui reikalingų prekių bei priemonių, tačiau taip pat įsigyti vėdinimo sistemas, tvirtinimo elementus bei kitas prekes.


Funkcionalumas. Elektroninėje parduotuvėje patogu surasti reikiamas prekių grupes išskleidžiamame meniu, kuris aktyvuojamas pelyte. Pirkėjai ras išsamią informaciją apie pageidaujamas prekes - kokybiškas nuotraukas, aprašymus bei charakteristikas. Taip pat sėkmingai veikiančią nuolaidų sistemą, kas skatina apsisprendimą ir padeda inicijuoti pirkimą. Integruotas sklandus bei saugus atsiskaitymo procesas, kurio metu galima atsiskaityti tiek debetine, tiek kreditine kortelėmis. Yra galimybė pasirinkti norimą pristatymo būdą bei pritaikyti turimą nuolaidos kuponą. Atlikus pirkimo veiksmą, klientas visuomet informuojamas apie tolimesnius žingsnius, į jo el.pašto dėžutę išsiunčiamas užsakymo patvirtinimo laiškas.

Didelis iššūkis buvo sistemingai sugrupuoti bei pateikti visas prekių grupes ir kategorijas, kurių yra daugiau kaip 300 vienetų, kad svetainės lankytojui būtų aišku ir paprasta naviguoti.


Dizainas. Buvo pasirinktas modernus, dalykiškas stilius, kas asocijuojasi su įmonės patikimumu bei profesionalumu. Siekis buvo turėti dermę su įmonėje jau esama stilistika, spalvynu. Tuo tikslu buvo atnaujintas įmonės logotipas, išlaikant pagrindinę liniją, bei pasirinktos atstovaujamus gamintojus atliepiančios palvos - raudona (Danfoss, Viessmann), melsva (Devi), pilka (LG). Svetainėje panaudota daug baltos spalvos, kas leidžia akcentuoti veiksmo mygtukus, aiškiai pateikti prekes bei kitą reikiamą informaciją.