Logo Giles projektai baltas

CL Weddings & Events

Vestuvių ir kitų švenčių bei renginių planavimo paslaugos

CL Weddings & Events, svetainių kūrimas, internetinės svetainės, Gilės projektai

CL Weddings & Events - teikia vestuvių, renginių ir kitų švenčių planavimo ir organizavimo paslaugas. Organizuojamų švenčių vieta - saulėtoji Ispanija! Atsižvelgiant į užsakovų pageidavimą, buvo siekiama sukurti svetainę, kuri sudarytų prabangos, kokybės ir profesionalumo įspūdį. Perteikti svetainės lankytojui šventės sukuriamą ypatingą atmosferą, sudominti nuostabiomis fotografijomis.

Spalvų gamoje dominuoja balta bei rožinio aukso atspalviai. Tas buvo pasirinkta norint sustiprinti nuotraukų sukuriamą romantišką nuotaiką. Be to, logotipas koreliuoja su visa svetainės stilistika, nuotaika ir perduodama prabangos žinute.

Baltas fonas suteikia erdvės ir aiškumo svetainės struktūroje, jame pavaizduotos šventinės nuotraukos leidžia vartotojams turėti sėkmingą naudotojo sąsają (UI - User Interface) bei vartotojo patirtį (UX - User Experience).

Atskirai reiktų paminėti svetainės fotografijas, į kurias buvo užsakovo investuota bei kurios buvo atrinktos po ilgų diskusijų ir svarstymų. Norėjosi jomis perduoti svetainės lankytojui žinutę "Mes jums padėsime turėti būtent tokią nepakartojamą šventę".

Panaudota klasikinė svetainės struktūra - kai skirtingos temos pateikiamos skirtinguose svetainės puslapiuose.

Buvo pasitelkta dinamika - slenkančios nuotraukos, judantys tekstiniai elementai, pasirodantys mygtukai ir pan. Visa tai suteikia galimybę svetainei nebūti vien tik statiškai bei išlaikyti lankytojų dėmesį.

Svetainės vaizdas pritaikytas visiems išmaniesiems įrenginiams - mobiliesiems telefonams, planšetėms ir pan. Atliktas svetainės SEO (Search Engine Optimization), kas suteikia galimybę būti matomiems ir randamiems potencialiems klientams Google ar kitose paieškos sistemose.