Logo Giles projektai baltas

Media Audits - didžiausią patirtį turinti media planavimo agentūra

Media Audits - teikia media kampanijų audito, media agentūrų atrankos valdymo bei media konsultacijų paslaugas.

​Pagrindinis tikslas buvo sukurti reprezentatyvią, kokybišką, profesionalią bei reprezentuojančią įmonę svetainę B2B (Business to Business) segmente.

Svetainės spalvų gama buvo parinkta remiantis įmonės turimo prekinio ženklo stilistika - sodri purpurinė spalva suteikia solidumo, patikimumo, o dėmesį pritraukianti koralinė - pabrėžia reikiamus akcentus. Baltas fonas suteikia erdvės ir aiškumo svetainės struktūroje, jame pavaizduoti spalviniai elementai leidžia vartotojams turėti sėkmingą naudotojo sąsają (UI - User Interface) bei vartotojo patirtį (UX - User Experience).

Panaudota klasikinė svetainės struktūra - kai skirtingos temos pateikiamos skirtinguose svetainės puslapiuose. Visgi pirmajame puslapyje buvo pateikta visa pagrindinė informacija apie įmonę, jos teikiamas paslaugas, komandą ir kontaktus. Pagrindinė to priežastis - kad vartotojas per kuo trumpesnį laiką sugebėtų pasisavinti kuo daugiau informacijos. Tai galimybė padidinti vartotojų sąveikos laiką (Session).

Buvo pasitelkta dinamika - slenkančios nuotraukos, judantys tekstiniai elementai, pasirodantys mygtukai ir pan. Visa tai suteikia galimybę svetainei nebūti vien tik statiškai bei išlaikyti lankytojų dėmesį.

Internetinės svetainės kūrimo procese buvo didelis dėmesys skiriamas tekstams, kadangi specifinei paslaugai reikalingas detalus, aiškus bei išsamus aprašymas. Be to, reikia paminėti, kad B2B (Business to Business) segmentas leidžia vartoti sudėtingesnį, specifinį žodyną, kadangi svetainės tikslinis lankytojas - įmonių, padalinių vadovai ir pan.

Svetainės vaizdas pritaikytas visiems išmaniesiems įrenginiams - mobiliesiems telefonams, planšetėms ir pan. Atliktas svetainės SEO (Search Engine Optimization), kas suteikia galimybę būti matomiems ir randamiems potencialiems klientams Google ar kitose paieškos sistemose.