Logo Giles projektai baltas

Atnaujintas populiariausias kulinarinis portalas VMGonline.lt

Estetikos ir maisto portalas

Patogiau ir greičiau


Estetišką turinį skaitytojams pateikiantis portalas VMGonline.lt kardinaliai pakeitė įvaizdį, kuris atliepia karščiausią pastarųjų metų tendenciją – daugiau yra mažiau. Atsinaujinusiame portale – mažiau grafinio „triukšmo“: smulkesnės rubrikos susiliejo į stambesnes kategorijas, todėl skaitytojui lengviau bus rasti tai, ko ieško, o komandai – siųsti dar aiškesnę žinutę.

Naujoji portalo versija – kur kas patogesnė naršantiems išmaniuosiuose: taip kuriamas glaudesnis ryšys su skaitytojais. Laukia geresnė paieškos funkcija pagal žodžio šaknį, didesnis įtraukiamumas. Pasirinktas baltas portalo fonas suteikia lengvumo, švaros, erdvės įspūdį, todėl geriau atsiskleidžia nuotraukų grožį – maisto ir estetikos portalui tai yra vienas iš prioritetų.


Išskirtinė naujovė – galimybė klausytis straipsnių

Viena karščiausių naujienų – įgarsinti tekstai, kurių patogu klausyti vairuojant ar sukiojantis virtuvėje. VMGonline.lt – pirmasis Lietuvoje kulinarinis portalas, kuris pristato audiostraipsnius.

Skaitytojas / klausytojas turės laisvę pasirinkti – teksto klausyti vyrišku ar moterišku balsu, tad jau dabar rezgasi intriga, kuris balsas bus labiau klausomas. Audiostraipsnius rasite paspaudę nuorodą KLAUSYK.

Wix Partner Gilės projektai

Susisiekite 

Lietuva

  • Instagram
  • Facebook