Logo Giles projektai baltas

HomeFit - treniruotės Tavo namuose!

Treniruotė su profesionaliais treneriais Tavo namuose Tau patogiu metu


Kardinaliai pasikeitus bendravimo sąlygoms esant pasaulinei pandemijai, reikėjo mums visiems prisitaikyti per trumpą laikotarpį, rasti naujų sprendimo būdų savo kasdienoje, darbuose ir įvairiose veiklose. HomeFit- puikus pavyzdys, kai buvo lanksčiai sureaguota į pasikeitusią aplinką, prisitaikyta prie rinkos poreikių ir galimybių.

homefit.lt - tai vieta, kur gali prisijungti prie profesionalaus trenerio vedamos online treniruotės ir sportuoti neišeidamas iš namų! Tereikia įrenginio su ekranu bei internetinio ryšio. Galima rinktis iš didelės treniruočių rūšių įvairovės, daugelio skirtingų trenerių, turinčių ilgametę patirtį. Svetainėje pateikiama kokybiška, profesionali informacija, padėsianti jums palaikyti sportinę formą namuose.

Kuriant svetainės dizainą buvo norima perteikti vizualiai žmogaus kūno grožį, stengiantis jį pateikti namų kontekste, kas didina motyvaciją sportuoti. Norėjosi sukurti tvarkingą, estetišką aplinką, kur svetainės lankytojas galėtu tarsi virtualiai užsukti į svečius ir šiek tiek atitrūkti nuo kasdienybės chaoso jo erdvėje.

Didelis dėmesys buvo skirtas aiškumui, paprastumui, kad norinčiam sportuoti nereiktų klaidžioti bandant susigaudyti svetainės struktūroje. Sukurtas lakoniškas meniu, minimalizavus papildomas funkcijas.

Sportas namuose su HomeFit - puikus būdas ne tik prasiblaškyti, tačiau taip pat palaikyti emocinę ir fizinę sveikatą.