Logo Giles projektai baltas

YoBusiness - office wellness

Business wellness workshops worldwide

Stresas ir įtampa - mūsų laikų tema. Su tuo susiduria dauguma darbe, namuose, savo kasdienybėje. Yra įrodyta, kad atsipalaidavęs žmogus yra ne tik efektyvesnis, tačiau taip pat ir kūrybiškesnis, prisidedantis prie geresnio aplinkos mikroklimato kūrimo. Taigi, esant streso mažinimo paklausai, atsiranda ir pasiūla - YoBusiness orientuojasi į atsipalaidavimo ir įtampos mažinimo dirbtuves, kurių metu tiesiog jūsų ofiso patalpose yra praktikuojami atsipalaidavimo, kvėpavimo ir minčių nukreipimo pratimai.

Veiklos specifikos kontekstas padeda suprasti pasirinktą svetainės kūrimo metodologiją - raminančios spalvos, aiškumas, solidumas - visa tai kuria patikimo verslo partnerio ar paslaugos teikėjo įvaizdį. Norėta pabrėžti internacionalumo aspektą, kadangi paslauga teikiama visame pasaulyje, įvairiose šalyse, nes stresas ir įtampa - tai globalus dalykas, kurį patiria visi žmonės šiandieninėje tikrovėje. Pastelinius melsvos bei žalios spalvos tonus pagyvina energijos kupina, tačiau tuo pačiu ir solidi geltona/auksinė akcentinė spalva, būtent kuria norėta pažymėti CTA (call-to-action) mygtukus. Beje, buvo ilgai renkamasi tarp ramybę simbolizuojančios žalios ar energizuojančios geltonos kaip akcentinės spalvos parinkimo. Visgi YoBusiness komanda apsisprendė motyvuodama tuo, kad geltona - toji teigiama, kuriančioji energija, kuri atsiranda būtent esant atsipalaidavusiam, nejaučiančiam įtampos.

Dar reiktų paminėti pristatomąjį video, kuriame pateiktos klientų rekomendacijos apie teikiamas paslaugas. Tai labai naudinga informacija, perteikta vaizdu, kas leidžia labiau įtraukti svetainės lankytojus į turinį, priverčia juos ilgiau pasilikti puslapyje.