top of page

zaleckas.com - profesionalios teisinės paslaugos

Dalykiškumas ir kūrybiškumas - gali derėti tarpusavyje

Zaleckas.com - tai advokato kontoros, įkurtos teisininko Nerijaus Zalecko, reprezentacinė svetainė. Nerijus Zaleckas yra kontoros steigėjas, teikiantis teisines paslaugas nuo 2008 m. Jis turi daug patirties dirbant su įmonių, komercine, reguliacine ir konkurencijos teise bei ginčų sprendimais.

Svetainė sukurta trimis skirtingomis kalbomis, kas leidžia pasiekti didesnę potencialių klientų auditoriją. Tai vieno puslapio svetainė, suteikianti galimybę lankytojams greitai ir patogiai rasti reikiamą informaciją, lakoniškas meniu supaprastina naršymo kelią, kas yra privalumas šiandieniniam kantrumo stokojančiam svetainės lankytojui.

Tinklapyje yra daug dinaminių elementų - "judantys" tekstai, grafikos elementai, kas padeda įtraukti svetainės lankytoja į pateiktą turinį, leidžia turėti jį ne nuobodų.

Stengtasi išlaikyti tą pačią spalvinę stilistiką, kuri derėtu prie turimo logotipo.

Taip pat reiktų paminėti, kad svetainėje naudojamas pakankamai sudėtingas, dalykinis bei teisinis tekstas, kurį buvo siekiama sutrumpinti, pateikti tik pačią esmę.

Smagiausia kūrybos dalis buvo ta, kad Neriju Zaleckas, būdamas advokatas, rimtos ir dalykiškos srities atstovas, pozityviai sutiko su abstrakčiais, meniškais bei kūrybiškais vaizdiniais elementais svetainėje. Nebijota eksperimentuoti ir išsiskirti iš visiems įprasto teisinių paslaugų atvaizdavimo viešoje erdvėje. Tai parodo, kad kūryba yra galima visose srityse ir tai tik praplečia ribas, požiūrį bei supratimą visa ko.


bottom of page