top of page

Kaip susikurti elektroninę parduotuvę su Wix?

Jaučiate įkvėpimą ir poreikį turėti elektroninę parduotuvę? Dabar tam puikus laikas! Internetinė parduotuvė yra puikus būdas verslo plėtrai. Gilės projektai, būdami Wix Partner, pasakoja, kaip naudojant Wix susikurti funkcionalią ir išvaizdžią el. parduotuvę.


Kaip susikurti elektroninę parduotuvę su Wix?


Elektroninė parduotuvė – puikus būdas verslo plėtrai, nes:

 • Elektroninė parduotuvė veikia 24/7;

 • Apsipirkti online galima iš bet kur ir bet kada - nebelieka geografinių ribojimų;

 • Galimybė turėti ypatingai didelį prekių asortimentą;

 • Santykinai nedidelės kūrimo ir administravimo sąnaudos;

 • Plačios rinkodaros galimybės.

Daugiau elektroninių parduotuvių pavyzdžių galite pamatyti čia.Kodėl Wix yra puikus įrankis jūsų elektroninės parduotuvės kūrimui?

Štai kelios priežastys:

 • Lengva ir patogu naudoti;

 • Puikus dizainas;

 • Galimybė parduoti fizinius ir skaitmeninius produktus;

 • Vienu metu galima naudotis keliais pardavimo kanalais (Facebook, Instagram, Amazon, ebay ir t.t.);

 • Efektyvus SEO (Search Engine Optimization);

 • Plačios rinkodaros galimybės (naujienlaiškiai, kuponai, Facebook Ad ir t.t.).


Plačiau apie priežastis kodėl svetainės kūrimui verta pasirinkti Wix, galite rasti šiame straipsnyje - Kodėl „Wix“ yra puikus įrankis svetainių kūrimui?
7 pagrindiniai žingsniai kuriant elektroninė parduotuvę su Wix:

 1. Susikurkite paskyrą Wix. com Jeigu dar neturite, susikukite paskyrą neribotų galimybių platformoje Wix.

 2. Sukurkite savo elektroninę parduotuvę. Pasirinkite nemokamą internetinės parduotuvės šabloną arba pradėkite kurti nuo nulio.

 3. Pritaikykite sau kiekvieną parduotuvės dizaino aspektą. Pridėkite dizaino ypatybių ir elementų, kad pritrauktumėte klientus.

 4. Įkelkite produktus į savo parduotuvę. Parodykite tai, ką parduodate, nuotraukų galerijose ir produktų puslapiuose.

 5. Nustatykite mokėjimo būdus ir pristatymą.

Sukurdami sklandų pirkimo procesą paverskite naršytojus klientais.

6. Pasirinkite arba prijunkite pasirinktinį domeną.

Pasirinkite geriausiai jūsų verslą reprezentuojantį domeno vardą.

7. Publikuokite savo internetinę parduotuvę ir pradėkite pardavinėti.

Naudokitės integruotais rinkodaros įrankiais, kad galėtumėte reklamuoti savo produktus, skatinti srautą ir didinti pardavimus.www.vaivarykstaite.com elektroninė parduotuvė sukurta Wix platformoje
www.vaivarykstaite.com elektroninė parduotuvė sukurta Wix platformoje


Plačiau apie Wix Payments


Kai susikursite savo elektroninės parduotuvės dizainą, sukelsite prekių asortimentą, baigsite mobilios versijos korekcijas, prijungsite domeną ir atsirasite internete bus laikas gauti pinigines transakcijas.


Mano kaip, Wix Partner, rekomendacija būtų kaip finansinį tarpininką rinktis Wix Payments, kadangi tai saugus ir patogus būdas vykdyti transakcijas. Tereikia susikurti Wix Payments paskyrą, užpildyti paskyros anketą ir laukti patvirtinimo.


Wix Payments galite prijungti būdami Dashboard ir spausdami Settings – Accept Payments.
Wix jau nebe vien tik tinklalapių ar elektroninių parduotuvių kūrimo įrankis. Tai yra labai plataus spektro verslo administravimo platforma. Savo Wix paskyros turinio valdymo sistemoje Dashboard jūs galite ne tik administruoti savo turimą elektroninę parduotuvę, bet taip pat ją sėkmingai reklamuoti Facebook ar Instagram, sujungti Facebook Shop su savo elektronine parduotuve, siųsti naujienlaiškius, administruoti savo socialinių tinklų paskyras, administruoti pardavimus, sekti prekių likutį ir daugybę kitų dalykų, reikalingų atlikti turint nuosavą verslą.


Kiti „Wix“ elektroninės komercijos funkcionalumai

Apžvelkime pagrindines Dashboard elektroninei komercijai aktualias temas:

1. Pristatymo mokestis. Jį galite nustatyti spausdami Settings – Store Shipping. Pasirinkite regioną ir pageidaujamą pristatymo mokesčio skaičiavimo būdą.

2. Pardavimų administravimas. Visi pardavimai bus atvaizduoti Store Orders – Orders. Kiekvieną pardavimą galite apžvelgti išsamiau tiesiog jį atidarę.

Wix Partner patarimas – atlikus visus internetinės parduotuvės kūrimo darbus, būtina atlikti kontrolinį pirkimą, kad įsitikintumėte, jog visi etapai yra teisingai sudėlioti, niekas nepraleista. Be to, galėsite patys realybėje matyti kaip keliauja transakcijos.

3. Naudokitės Marketing and SEO teikiamomis galimybėmis – siųskite naujienlaiškius savo klientams, kurkite nuolaidų kuponus ir atlikite kitus rinkodaros veiksmus, kurie padės jūsų verslo žinomumui.

4. Atsisiųskite Wix Owner aplikaciją telefone. Tai nuostabus įrankis, leidžiantis administruoti savo elektroninę parduotuvę kur bebūtumėte. Taip pat, visada galėsite būti pasiekiami klientų!


Sėkmės!


 

Straipsnio autorė Saulė Grigienė, „Gilės projektai“, Wix Partner


Daugiau elektroninių parduotuvių pavyzdžių galite pamatyti čia.

bottom of page