top of page

Kas yra SEO paslaugos ir kokia jų nauda jūsų verslui?

Kasdien internete yra atliekama milijonai paieškų, bandant rasti informaciją apie produktus ir paslaugas. Didesnis matomumas ir aukštesnė pozicija organinės paieškos rezultatuose turi įtakos potencialių pirkėjų apsilankymams svetainėje ir galimoms konversijoms. Kuriant internetinę svetainę ar elektroninę parduotuvę, reikia išsiaiškinti vartotojų ketinimus, atrinkti tikslinius raktinius žodžius, sukurti aiškią svetainės struktūrą, sąlygojančią konversijas bei atlikti daugybę kitų veiksmų, kurie leistų optimizuoti SEO (search engine optimisation), nes vien internetinės svetainės sukūrimas negarantuoja potencialių klientų srauto.  

Svarbu užtikrinti, kad vartotojo patirtis svetainėje būtų kuo geresnė. Tai apima ne tik svetainės greitį, bet ir aiškią navigacinę struktūrą, puslapių susietumą, turinio aktualumą, rūpimo atsakymo į klausimą radimą bei kitus parametrus.

SEO - ilgalaikė investicija, kuri užtikrins, kad jūsų verslas būtų randamas natūralios paieškos rezultatuose. Tai ilgalaikis bei didelę vertę turintis sprendimas jūsų verslui.

Wix internetinės svetainės Gilės projektai

SEO PASLAUGOS JŪSŲ VERSLUI

Wix Partner Gilės projektai

Teikiame šias SEO paslaugas jūsų verslui

SEO auditas

Išanalizuojame svetainės būklę, aptinkame technines ir turinio klaidas, kurias suskirstome pagal svarbumą. Pateikiame pasiūlymus problemų sprendimui, randame geriausiai jūsų verslui tinkamą sprendimą.

Konkurentų analizė

Įvertiname jūsų verslo konkurentus organinėje paieškoje bei pateikiame pasiūlymus kokiu būdu būti pozicionuojamiems tame kontekste, kad išnaudoti jūsų verslo konkurencinį pranašumą.

Raktažodžių tyrimas

Raktažodžiai - tai paieškos frazės, kuriomis jūsų potencialūs klientai ieško jūsų paslaugų ir prekių. Atsižvelgdami į vartotojų paieškos ketinimus, paklausą, konkurencingumą, aktualumą jūsų verslui, atliekame raktinių žodžių tyrimą.

Vidinis SEO

Vadovaudamiesi atliktu SEO auditu, konkurentų analize, raktinių žodžių tyrimu, atliekame vidinio SEO veiksmus, kas leidžia paieškos sistemoms tinkamai indeksuoti jūsų svetainės turinį ir taip užtikrinti matomumą organinėje paieškoje.

Google My Business

Padedame sukurti ir administruoti Google My Business paskyrą bei būti matomiems „ Goolge“ žemėlapiuose. Apie Google My Business paskyros svarbą verslui plačiau galite skaityti ČIA.

bottom of page