Logo Giles projektai baltas

www.audriusklima.com

Tai asmeninė Audriaus Klima, koučerio, bėgiko, knygos autoriaus, svetainė.

Wix svetainių kūrimas, Wix svetainės, svetainių kūrimas
audriusklima.com

Projekto pradžioje buvo sukurtas Audrius Klima logotipas. Blizgaus aukso ir šešėliavio efektai suteikia solidumo ir patikimumo prekiniam ženklui. Tarsi ranka rašytas šriftas puikiai tinka asmeniniam logotipui, sudaro parašo įspūdį.


Svetainės koloritas - tamsių, sodrių tonų, kuriam atsvarą suteikia akcentinė aukso spalva, panaudota pabrėžti svarbiausias zonas - antraštes, veiksmo mygtukus ir pan.

Vizualiniam turiniui panaudota hover box, t.y. kai užvesta pelytės rodyklė pakeičia vaizdą. Taip buvo suteikta dinamikos elementams, kas labiau įtraukia ir sudomina svetainės lankytojus, be to, taip buvo galima atskleisti Audriaus įvairiapusiškumą, kai jį, kaip koučerį, dėvinti dalykinį kostiumą, staiga pakeičia sportiškas, besišypsantis, bėgimo apranga apsirengęs jaunuolis.


Svarbu buvo akcentuoti Audriaus Klima knygą "Born to run", kurią šiuo metu jau galima įsigyti amazon.com . Knygos pristatymas pateiktas tituliniame puslapyje su nuoroda nukeliauti toliau bei skatinant įsigyti knygą.


Buvo iššūkis pateikti visą Audriaus bėgimo istoriją, kuri yra įspūdinga. Visi įvykę bėgimai bei įveikti maratonai atvaizduoti pasaulio žemėlapyje, taip norint parodyti kokio tai įspūdingo masto reikalas bei sužymėti laiko skalėje, papildant aplankytų šalių vėliavomis, įveiktais kilometrais, aplankytomis šalimis.


Plačiau apie Audrių Klima galite pasiskaityti jo Facebook profilyje.